یک مصاحبه خوب از دکتر جواد کاشی دوست اندیشمندم خواندم که به وجد امدم. این لینک رو ببینید:

http://ehsanabedi.com/?id=62926918

/ 19 نظر / 183 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهار

کجا بزرگ شدی که اینقدر با تربیتی ؟عیبی نداره معلوم الحال بچه های دانشگاه تهران گفتند چقدر کثیفی.اتفاقا بودم.مثل اون جمعیت میلیونی.اما شما ها واقعا خس و خاشاک شدین.اگر زیاد بودین پس چرا موسوی و خاتمی در رفتند؟استقبال به قدری گرم بود که دیدند اگر بمانند مردم همینجا بدون دادگاه اعدامشان یم کنند .شنیدی که می گفتند:مرگ بر موسوی منافق.موسوی موسوی ننگ به نیرنگ تو .خون جوانان ما می چکداز چنگ تو. شما دچار توهمید.اگر نبودی رای کروبی را درست می دیدی.اینقدر زیاد بودید که قسمتی بزرگ از انقلاب اصلا متوجه خس و خاشاک نشده بودند!!!!!!!!!!!!!با تربیت.... کاخ سفید و اسراییل تا یک سال خوابشان نمی برد.جمعیتی که می خروشید و می گفت مرگ بر اسراییل.مرگ بر منافق. موسوی و خاتمی دیروز مرگ اصلاحات را دیدند.

م.الحال

الان دیگه مطمئن شدم که کور تشریف دارین. آره آره همون که تو دیدی و شنیدی درسته. فقط بی زحمت یه فیلمی چیزی ازش بذار رو نت ما هم استفاده کنیم. در ضمن، قضیه my baby بی تربیتی نبود، خبر موثقه. باور کن. . .

رابعه

سبز باشید و سربلند همچون سرو..

سعید

کاوه که فکر کردی خیلی رندی و دیگران نمی فهند کی هستی .البته نام خانوادگی و رشته تحصیلی و .. را هم می دانم ولی ترجیح می دم جوابت را ندم.چون در شان مانیست که جواب امثال تو را بدهیم.تو همون تقلب را که از اثباتش در رفتی و بعد فکر کردی رندی و اومدی با وقاحت از تجاوز با نام رند نوشتی و نگفتی خانمها هم توی این وبلاگ میان و دوباره رسوا شدین و دروغ تعداد کشته هاتون را ثابت کن مابقی پیشکشت. ادم مریض و ناسالم.فکر کردی از دانشگاه تهران رفتی ما یادمون رفته کی هستی.بد دهن بی تربیت.احمدی نژادی ها و میرحسینی ها در شان هیچکدامتان نیست که با این ادم بد دهن و...دهان به دهان شوید.در ضمن دفعه بعد نام خانوادگی و بقیه اطلاعاتت را می دهم.

هابیل

هابيل شماره‌ی شش هم روی دکه‌ها آمد. طرح جلد این شماره اختصاص یافته به پرونده‌ی فیلم اخراجی‌ها و مزین است به یک لنگ قرمز! سرمقاله «رقصيدن به ساز ناکوک» نام دارد و نقدي است بر روي‌کرد دفاع‌مقدس دولتي در مهندسي فرهنگ دفاع مقدس، به بهانه‌ي اکران فيلم «اخراجي‌ها۲». به عبارتی می‌توان این مطلب را جمع‌بندی همه‌ی مطالبی دانست که در سرمقاله‌های پیشین حول محور مقوله‌ی دفاع مقدس دولتی و مردمی به نگارش درآمده بودند. در بخش مقالات دو مقاله می‌خوانید: یکی از سيدعلی کشفی با نام «حقيقت يا كارآيي» و با موضوع تأملي پیرامون سازمان فرهنگي در جمهوري اسلامي که به نوعی حول محور مفهوم مهندسی فرهنگی نگاشته شده؛ و دیگری «تاریخ، جنگ، روایت» به قلم استاد ارجمند اقای علی‌رضا کمری که مثل دیگر مطالبی که از ایشان خوانده‌اید حول محور مسأله‌ی روایت است. اما بخش قابل توجهی از این شماره به پرونده‌ای برای ده‌نمکی و فیلم اخراجی‌هاش اختصاص دارد. پرونده‌ای که «دفاع مقدس زرد» نام‌اش است و با مصاحبه‌ای زیرخاکی با وی با عنوان «نسل ‌ما قرباني‌اند؛ مثل نسل ‌شما» آغاز می‌شود و با ۵ یادداشت ا

سامانی

سلام استاد لطفا جواب میل منو بدید مرسی

مظاهری

سلام علم ملعبه‌ی اهل قدرت سخنی در ناسازگاری کار ملک و کار علم به بهانه‌ی هجمه‌های این روزها به علوم انسانی و اجتماعی http://mohsenhesam.blogfa.com/post-111.aspx

سارا

من نمی دانستم بچه های دبستانی هم تا این حد سیاسی هستند که تو وبلاگ یک استاد دانشگاه پیام می ذارن .اگر از مامانت می پرسیدی بهت می گفت که امثال را با ث می نویسند نه با س. برای اینکه حرفت را به کرسی بنشانی لازم بود اینقدر خودت و اصلاح طلب ها را تحقیر کنی؟